O Akuku

Witajcie na stronie Akuku!
Prezentowane Państwu przedmioty wykonywane są ręcznie z dużą dbałością o detale. Mają Państwo zagwarantowaną najlepszą jakość materiałów oraz najwyższą staranność wykonania z myślą o wszystkich ceniących piękno i oryginalność.
Pracownia wykonuje artykuły szyte, które powinny znaleźć się w wyprawce niemowlęcej, m.in. piękna pościel, praktyczne kokony, rożki, ciepłe kocyki, ozdobne podusie, ochraniacze do łóżeczek oraz artykuły dekoracyjne.
W swojej ofercie firma posiada również kartki okolicznościowe na każdą okazję, zaproszenia na chrzty, komunie, śluby i inne uroczystości, notesy, pamiętniki, albumy, winietki i wszystko to, co można stworzyć z papieru. Powstają one w krótkich seriach często w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach.
W pracowni powstają także tiulowe pompony w różnych rozmiarach, kolorowe opaski do włosów z pomponami oraz ozdobne ekologiczne torby na prezenty (z możliwością personalizacji).

W pracowni można zakupić gotowe produkty lub je zaprojektować (gwarancja wspaniałej zabawy). Zamówienia indywidualne przyjmowane są w zakładce Zamówienie Indywidualne.
Nasza pracownia mieści się w sercu Zielonej Góry, przy ul. Fabryczna 20B/1. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem.

Serdecznie zapraszamy do Pracowni Akuku!